فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه

فایل word  مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه :

محل انتشار: کنفرانس فیزیک ایران 1387

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

عظیم محمودی – گروه فیزیک دانشگاه ولی عصر(عج)رفسنجان
رضا فرهی مقدم –
محمد خان زاده –
مهدی شفیعی –

چکیده:

در این مقاله، بررسی انتشار موج در طول کوپلر MMI فوق کوتاه، با طول کوتاهتر از 10 میکرومتر ، حاضر شده است. مقایسه ی انتشار میدان در دو مدل تحلیلی گاوسی بانتایج به دست آمده از دو روش شبیه سازی مجزای اجزای محدود (FEM) وروش تفاضل محدود وابسته به زمان (FDTD) انجام گرفته است. مطالعه ی انتشار میدان در حوزه ی زمانی برای کوپلر فوق کوتاه تغییر اندک پالس را نتیجه داده است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی عبارت فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
فایل word مقاله بررسی انتشار موج و پاسخ زمانی در کوپلرهای MMI فوق‌کوتاه

دانلود این فایل